Flat Makia Beach Porto De Galinhas
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Flat Makia Beach Pôrto das Galinhas med 1 sovrum har utsikt över trädgården och ligger mindre än 6 minuters gångavstånd från Praia do Cupe. Det behändiga läget erbjuder enkel tillgång till Casa Jerimum cirka 7 km bort.
Den 28 m² stora lägenheten ligger i närheten av Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa. Cirka 10 minuters bilresa från den här lägenheten hittar du Gaipio Sugar Cane Mill. Det tar 15 minuter med bil att se Projeto Hippocampus.
Flat Makia Beach Porto De Galinhas har ett komplett kök där gästerna kan laga sin egen mat. Det här boendet erbjuder en privat pool och en terrass för gästernas bekvämlighet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka populära sevärdheter ligger nära Flat Makia Beach Porto De Galinhas?
Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa samt Praia do Cupe är några av de sevärdheter som ligger i närheten av Flat Makia Beach Porto De Galinhas. - ❓
Hur många gäster kan bo på Flat Makia Beach Porto De Galinhas?
Upp till 5 gäster kan bo på Flat Makia Beach Porto De Galinhas. - ❓
Har Flat Makia Beach Porto De Galinhas en pool på plats?
Flat Makia Beach Porto De Galinhas har en privat pool.